Konto Orkiestry: 11 1240 1053 1111 0010 6520 8291

Serwis archiwalny.
Przejdź do ostatniej edycji:
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020 »

Wiadomości

Pojadą na rowerach dla WOŚP

Najnowszy artukuł na ten temat

Rodzina przed sądem za okradanie puszek WOŚP

Tak wyglądał ubiegłoroczny przejazd Mikołajów na rowerach dla WOŚP.


Zimowy przejazd rowerzystów to już tradycja. Od pięciu lat pokonują Trójmiasto, by pomóc w zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też pokazać, że rowerem można jeździć cały rok. Start w niedzielę o godz. 12.Planujesz uczestniczyć w niedzielnych atrakcjach WOŚP?

tak, na pewno gdzieś się pojawię 41%
być może, to zależy od pogody 15%
raczej nie, nie ma nic ciekawego 17%
nie, z innych powodów 27%
zakończona Łącznie głosów: 164
- Zimą na rowerze jest po prostu najcieplej - przekonuje Łukasz Bosowski z Rowerowej Gdyni, jeden z organizatorów przejazdu. - Od pięciu lat udowadniamy, że pojęcie tzw. sezonu rowerowego należy do przeszłości. Nie ma złej pogody na rower - wystarczy się tylko odpowiednio ubrać - podkreśla.
Uczestnicy zbierają się przed godz. 12 na placu przed Ergo Areną zobacz na mapie Sopotu, by wyruszyć z niego przez Drogę Zieloną zobacz na mapie Gdańska, al. Niepodległości zobacz na mapie Sopotu, al. Zwycięstwa zobacz na mapie Gdyni, ul. Świętojańską zobacz na mapie Gdyniskwer Kościuszki zobacz na mapie Gdyni na plac Grunwaldzki zobacz na mapie Gdyni przed Teatrem Muzycznym. Będą jechać głównymi ulicami, które na czas przejazdu będą okresowo zamykane.

Tam odbędzie się loteria z nagrodami oraz licytacje. Kto zmęczy się pedałowaniem - choć co roku przejazd odbywa się w zdecydowanie spacerowym tempie - będzie mógł wrócić do domu, korzystając z Taxi WOŚP, odwożącej uczestników za dowolny datek na rzecz WOŚP.

Opinie (68) 5 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.