Konto Orkiestry: 11 1240 1053 1111 0010 6520 8291

Serwis archiwalny.
Przejdź do ostatniej edycji:
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020 »

Wiadomości

Dealer zapłaci złotówkę za każde serduszko naklejone na... Mercedesa

Najnowszy artukuł na ten temat

Rodzina przed sądem za okradanie puszek WOŚP

Jedno serduszko naklejone na Mercedesa-Benz Sprintera to jedna złotówka przekazana na konto WOŚP.
Jedno serduszko naklejone na Mercedesa-Benz Sprintera to jedna złotówka przekazana na konto WOŚP. fot. Grupa Wróbel

W niedzielę, 15 stycznia, odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktywnie w zbiórkę pieniędzy włączają się trójmiejscy dealerzy, w tym nowy przedstawiciel Mercedes-Benz - Grupa Wróbel.Czy wspierasz akcję WOŚP?

tak, regularnie od lat 67%
tak, gdy nadarzy się taka okazja 22%
nie 11%
zakończona Łącznie głosów: 702
Przypomnijmy, że celem tegorocznej zbiórki WOŚP jest ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, a także zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Rokrocznie w działania WOŚP włącza się wiele trójmiejskich firm, w tym również dealerów samochodowych.

Niedawno informowaliśmy o udostępnieniu gdyńskiemu sztabowi WOŚP samochodu należącego do firmy BMG Goworowski. Dealer przekazał przedstawicielowi sztabu model Mazdy 6, która będzie wykorzystywana do potrzeb logistycznych podczas niedzielnego finału.

W szlachetną akcję włącza się również Grupa Wróbel, która zaparkuje swoje dwa modele dostawczych Mercedesów w Gdańsku i w Gdyni. Na Sprintery będzie można naklejać czerwone serduszka WOŚP. Za każdą naklejkę dealer wpłaci na konto fundacji złotówkę. Auta zaparkują na gdańskim Targu Węglowym zobacz na mapie Gdańska (przy Złotej Bramie, w godz. 13-20) oraz na gdyńskim Placu Grunwaldzkim zobacz na mapie Gdyni (przestrzeń przy kolejce na Kamienną Górę, w godz. 13-17).

Dodatkowo, po centrum Gdyni będzie kursowała "serduszkowa taksówka". Aby przejechać się Mercedesem-Benz Klasy V - należy wrzucić do puszki dowolną sumę pieniędzy.

W pierwszej serduszkowej akcji Grupy Wróbel udało się zebrać około 5 tys. zł.
W pierwszej serduszkowej akcji Grupy Wróbel udało się zebrać około 5 tys. zł. fot. Grupa Wróbel
W akcję WOŚP włączył się również inny z trójmiejskich salonów samochodowych - Toyota Carter. Przedstawiciel japońskiej marki już od początku stycznia zbiera w swojej stacji środki pieniężne, które zasilą konto WOŚP. W salonie zlokalizowanym przy al. Grunwaldzkiej 260 zobacz na mapie Gdańska czeka wielka skarbonka.

Wielu dealerów wspomaga WOŚP swoimi gadżetami, które można wylicytować na aukcjach internetowych fundacji. Jedną z ciekawszych nagród jest ta przekazana przez Porsche Centrum Sopot. Osoba, która wygra aukcję zorganizowaną przez sopockiego dealera otrzyma na cały weekend Porsche Cayenne zatankowane do pełna.

Dwóch trójmiejskich dealerów przekazało na aukcje WOŚP swoje autorskie kalendarze. Pierwszy z nich to limitowany kalendarz dealera BMG Goworowski, a drugi gdańskiego oddziału Harleya-Davidsona. Na kalendarzu z legendarnymi jednośladami swój autograf złożył wnuk jednego z założycieli marki - Bill Davidson.

Przeczytaj więcej na temat limitowanych kalendarzy MercedesaHarleya

Opinie (33) 3 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wiadomości

Rodzina przed sądem za okradanie puszek WOŚP

Rodzina przed sądem za okradanie puszek WOŚP

11 października 2017 (138 opinii)